Polecamy

Polecamy

Dodając swoja stronę do katalogu stawiasz a jej reklamę. Dzięki tego typu wpisom przeglądający zarówno te darmowe jak i płatne katalogi stron www mają możliwość dowiedzieć się o Twojej stronie internetowej. Nie tylko warto dbać o to by ludzie odwiedzali dodana stronę www, ale warto też zadbać o wizyty robotów. Dodając odnośnik do katalogu SeoMoz masz większa szansę, że robot trafi na Twój link, a dzięki czemu zindeksuje Twoja stronę w wynikach wyszukiwania swojej wyszukiwarki. Tak więc im więcej linków tym lepiej.
Niestety, nie jest to takie proste jak wydawać by się mogło. Aby znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania trzeba dbać o to gdzie dodawane są linki do stron. Dodanie strony do zaniedbanego katalogu stron, gdzie akceptowane jest wszystko jak leci może przynieść nam więcej szkód niż korzyści. Mając wpis w takim miejscu możemy zostać uznani za posiadacza spam strony – nisko ocenianej przez wyszukiwarki. W związku z powyższym warto dodawać strony tylko do zadbanych i moderowanych katalogów stron.
Poniżej znajduje się lista wartościowych katalogów, wymagających unikalnych opisów.

Może nie jest ładnym używanie czerwonej pogrubianej czcionki, ale dla niektórych nie ma innego sposobu.

Jeśli zamierzasz wkleić w każdym to samo, skopiować opis z internetu lub po prostu lubisz kopiować – otwórz punkt ksero. W poniższych katalogach to nie przejdzie. Napracujesz się tylko. Administrator niestety też, ale taki już jego los.

Dobry katalog stron – Papers247.com
Domena katalogu utworzona w 2001 roku. Katalog z bogata historią, działający z krótkimi przerwami. Indywidualna grafika.Wdrożony komercyjny certyfikat SSL. Możliwość dodania wpisu za darmo. Skrypt katalogi to SEOkatalogi 1.5.

Katalog H2Ox2
Katalog opublikowany w sieci w stycznia 2008 roku. Choć w swojej historii miał dość długi offline, to w obecnej chwili ma dobre wskaźniki moz.com. Katalog na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Wdrożony komercyjny certyfikat SSL. Możliwość dodania wpisu za darmo!

Katalog stron HQ
Katalog działający obecnie na mocno zmodyfikowanym skrypcie otwarty_mimi2. Katalog z możliwością założenia konta oraz podania danych firmowych. Katalog działający od lutego 2008 roku z przerwą. Katalog HQ pozwala na dodanie wpisów darmowych jak i płatnych. Wdrożony certyfikat SSL.

Katalog OKes.pl
Katalog w sieci od listopada 2011, najwięcej wpisów, skrypt otwarty_mini2 z wieloma autorskimi poprawkami. Mimo swojego stażu oraz nie najmniejszej wartości linków z niego pozyskanych katalog daje możliwość dodania darmowego wpisu w wybrane dni tygodnia. Oczywiście wpis płatny możemy dodać w każdej chwili. Wdrożony komercyjny certyfikat SSL.

Club-SEO
Katalog w sieci od listopada 2011. Reaktywowany w sierpniu 2019 roku. Skrypt SEOkatalogi 1.5. Wdrożony komercyjny certyfikat SSL.

DomKatalog.com.pl
Branżowy katalog stron budowlanych istniejący w sieci od 2012 roku. Oparty na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Możliwość dodania darmowego jak i płatnego wpisu. Wdrożony certyfikat SSL.

Darmowy Katalog
Grafika nie powala, lecz ze względu na kilkuletni staż w sieci (od 2013-05-06) dodanie linku procentuje. Skrypt otwarty_mini2 z wieloma poprawkami i uaktualnieniami. Wpisy płatne i bezpłatne. Wdrożony certyfikat SSL

Katalog Alfa
Katalog na najpopularniejszym i być może najlepszym skrypcie SEOkatalogi. Popularny i doceniany zarówno przez Google jak i wielu użytkowników. Jeśli nie wierzysz wpisz w wyszukiwarce darmowy katalog stron i zobacz czy jest na szczycie. W sieci od 2015-01-23. Katalog Alfa proponuje wpisy płatne i bezpłatne. Wdrożony certyfikat SSL.

Katalog 1dir.pl
Powstał w tym samym dniu do Katalog Alfa, lecz na innym skrypcie – otwarty_mini3. Darmowy, choć z możliwością dodania płatnego wpisu z wyróżnieniem. Wdrożony certyfikat SSL.

KatalogOnline.eu
Obecny w sieci od 2015-09-25, choć niedawno przeszedł kompletną przebudowę – stąd niewielka ilość wpisów. Katalog oparty na skrypcie otwarty_mini2 z wieloma innowacyjnymi poprawkami. Katalog stron stawia na dużą ilość treści, dzięki czemu niebawem być może będzie w czołówce. Wpisy płatne i bezpłatne. Wdrożony komercyjny certyfikat SSL.

Katalog Pozycja.eu
Stanowi duet z KatalogOnline.eu, ponieważ powstał również w tym samym dniu. Jego skrypt to również otwarty_mini2 z licznymi modyfikacjami. Inny układ strony niż w swoim bracie bliźniaku. Wpisy bezpłatne, płatne oraz wyróżnione. Certyfikat SSL

Katalog TopStart.pl
Katalog oparty na skrypcie PKSI1.6, w którym jak wiemy nie wybieramy kategorii. W odróżnieniu od innych stron tego typu opartych na tym skrypcie, nie stanie się spamem, gdyż wszystkie wpisy z nieunikalnym opisem są usuwane. Tylko i wyłącznie wpisy darmowe. Brak opcji wpisów wyróżnionych. Bardzo dobry katalog na start. Komercyjny certyfikat SSL

Katalog Paskudny.pl
Katalog z pomysłem. Choć jego nazwa na pierwszy rzut oka odraża i zniechęca może wielu do dodania swojej strony www, nie rezygnujemy z tego. Katalog Paskudny, bo stworzony dla faceta jaskiniowca – wszystko prosto i przejrzyście. Obecny w sieci od 2016-07-14. Dodaj już teraz wpis do katalogu, a przekonasz się za jakiś czas, jak paskudnie poczuje się Twoja konkurencja gdy będziesz na szczycie wyników wyszukiwania. Skrypt katalog v 2.7.1, wpisy darmowe i płatne. Komercyjny certyfikat SSL

Katalog 1
Katalog stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą dodać bezpłatnie swoją stronę www. Kładziony szczególny nacisk jest w nim na unikalność wpisu oraz niski współczynnik strony SPAM SCORE. Skrypt katalogu to otwarty_mini2 z wieloma poprawkami. Możliwość dodania wpisu Premium lub Gold.

WebSalon – prosty katalog stron internetowych
Katalog stron internetowych nie posiadający podziału na kategorie, stawiający na jakość opisów. Dostępny w sieci od 2017-05-30. Bazuje na skrypcie PKSI1.6. Możliwość dodania linku do opisu przy dłuższych tekstach. Całkowicie darmowy katalog stron. SSL

Katalog Firm – Adresownik-Firm.pl. Branżowy katalog firm istniejący w sieci od lutego 2018. Spis firm oparty na skrypcie SEOkatalogi. Tylko wpisy z płatną moderacją, certyfikat SSL.

Rozreklamujemy.pl
Katalog stron oparty na skrypcie PKSI1.6. W sieci od czerwca 2018. Brak podziału na kategorie. Dodanie wpisu jest bezpłatne. mimo to dokładnie i skrupulatnie moderowany. Zainstalowany i wdrożony certyfikat SSL.

Reklama-seo.pl
Katalog opublikowany w lipcu 2018. Oparty na skrypcie PKSI1.6. Bez podziału na kategorie. Poprawiony szablon graficzny. Nieodpłatne dodawanie wpisów. Szybka moderacja. Zainstalowany i wdrożony certyfikat SSL.

Seo-Plus.pl
Katalog działający na PKSI1.6. Opublikowany w sierpniu 2018. Szybka moderacja. Darmowe wpisy. Poprawiony, unikalny szablon graficzny. Zainstalowany i wdrożony certyfikat SSL.

SEO Gwiazdor
Katalog w sieci od 2011 roku. Reaktywowany 2020-02-24. Skrypt otwarty_mini2 z wieloma autorskimi poprawkami, min. możliwość logowania i poprawiania wpisów we własnym zakresie. Domena z długą historią. Możliwość dodania wpisów darmowych oraz wyróżnionych. Wiele kategorii tematycznych. Komercyjny certyfikat SSL

Koplex – katalog stron internetowych
Katalog w internecie od 2020-05-06. Skrypt otwarty_mini2 z licznymi specjalnymi poprawkami, min. możliwość poprawienia wpisu lub jego usunięcia we własnym zakresie. Domena z długą historią i wysokimi wskaźnikami. Dodawanie darmowych i płatnych wpisów. Liczne kategorie tematyczne. Komercyjny certyfikat SSL

Pierwsza.com.pl – z nami pierwsza strona w Google jest możliwa
Katalog w sieci od 2020-05-06 roku. Domena z bogatą historią. Skrypt otwarty_mini2 z autorskimi poprawkami zwiększającymi funkcjonalność katalogu. Możłiwość dodanid wpisu za darmo. Wiele różnorodnych kategorii tematycznych. Zainstalowany i wdrożony certyfikat SSL.

DobryKatalog.eu – dobry katalog stron internetowych
Katalog w sieci od 2021-04-15 roku. Domena reaktywowana po innym katalogu stron, jaki widniał pod ym adresem kilka lat temu. Katalog działający na skrypcie otwarty_mini2 zwierającym nasze poprawki. Możliwość dodania bezpłatnego wpisu. Zróżnicowane kategorie tematyczne dla stron. Zainstalowany i użytkowany certyfikat SSL.

Inne nasze katalogi na skrypcie PKSI1.6 z możliwością dodania darmowego wpisu:

 1. Motocrm.pl – darmowy katalog stron – w sieci od 2017-12-18, SSL
 2. ReklamaPL.pl – bezpłatny katalog stron – w sieci od 2017-12-18, SSL
 3. Super Katalog – tylko wartościowe strony internetowe – w sieci od 2017-12-18, SSL
 4. E-reklama.waw.pl – bezpłatny katalog stron – w sieci od 2018-10-31, SSL
 5. Katalog1.szczecin.pl – dobry katalog stron – w sieci od 2018-10-31, SSL
 6. Katalog-Plus.waw.pl – sprawdzony katalog stron – w sieci od 2018-10-31, SSL
 7. Reklama-seo.waw.pl – moderowany katalog stron – w sieci od 2018-10-31, SSL
 8. 5reklam.pl – katalog stron internetowych – w sieci od 2018-10-31, SSL.
 9. Marketing-Plus.wroclaw.pl – reklamowy katalog stron – w sieci od 2018-10-31, SSL
 10. Pub7.pl – dobry katalog stron internetowych – w sieci od 2019-03-18, SSL
 11. MLautoBroker.pl – dobry katalog stron – domena z długą historią, jako katalog w sieci od 2019-04-21, SSL
 12. Pub7.waw.pl – katalog stron internetowych – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30, SSL
 13. QuantumNieruchomosci – katalog stron budowlanych – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30, SSL
 14. E-lukas – mocny katalog stron – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30, komercyjny certyfikat SSL.
 15. CoKomuKupic.pl – katalog sklepów internetowych, w sieci od 2019-04-30, SSL
 16. Katalog.Bialystok.PL – Katalog stron firm z Białegostoku, w sieci od 2019-04-30, SSL
 17. Polski-Rower.pl – katalog stron turystycznych, w sieci od 2019-05-01, SSL
 18. EMklik.pl – katalog stron www – domena z długą historią, katalog w sieci od 2019-05-01, SSL
 19. MiejscePierwsze.pl – darmowy katalog stron – domena z długą historią, katalog w sieci od 2019-12-17, SSL
 20. Seo-Ognisty.eu – mocny katalog stron internetowych – domena z historią, katalog w sieci od 2021-04-15, SSL