Polecamy

Polecamy

Dodając swoja stronę do katalogu stawiasz a jej reklamę. Dzięki tego typu wpisom przeglądający zarówno te darmowe jak i płatne katalogi stron www mają możliwość dowiedzieć się o Twojej stronie internetowej. Nie tylko warto dbać o to by ludzie odwiedzali dodaną stronę www, ale warto też zadbać o wizyty robotów. Dodając odnośnik do katalogu SeoMoz masz większa szansę, że robot trafi na Twój link, a dzięki czemu zindeksuje Twoja stronę w wynikach wyszukiwania swojej wyszukiwarki. Tak więc im więcej linków tym lepiej.
Niestety, nie jest to takie proste jak wydawać by się mogło. Aby znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania trzeba dbać o to gdzie dodawane są linki do stron. Dodanie strony do zaniedbanego katalogu stron, gdzie akceptowane jest wszystko jak leci może przynieść nam więcej szkód niż korzyści. Mając wpis w takim miejscu możemy zostać uznani za posiadacza spam strony – nisko ocenianej przez wyszukiwarki. W związku z powyższym warto dodawać strony tylko do zadbanych i moderowanych katalogów stron.
Poniżej znajduje się lista wartościowych katalogów, wymagających unikalnych opisów. Wszystkie katalogi zabezpieczone są certyfikatem SSL.

Może nie jest ładnym używanie czerwonej pogrubianej czcionki, ale dla niektórych nie ma innego sposobu.

Jeśli zamierzasz wkleić w każdym to samo, skopiować opis z internetu lub po prostu lubisz kopiować – otwórz punkt ksero. W poniższych katalogach to nie przejdzie. Napracujesz się tylko. Administrator niestety też, ale taki już jego los.

Dobry katalog stron – Papers247.com
Domena katalogu utworzona w 2001 roku. Katalog z bogata historią, działający z krótkimi przerwami. Indywidualna grafika. Możliwość dodania wpisu za darmo. Skrypt katalogi to SEOkatalogi 1.5.

Katalog H2Ox2
Katalog opublikowany w sieci w stycznia 2008 roku. Choć w swojej historii miał dość długi offline, to w obecnej chwili ma dobre wskaźniki moz.com. Katalog na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Możliwość dodania wpisu za darmo!

Katalog stron HQ
Katalog działający obecnie na mocno zmodyfikowanym skrypcie otwarty_mimi2. Katalog z możliwością założenia konta oraz podania danych firmowych. Katalog działający od lutego 2008 roku z przerwą. Katalog HQ pozwala na dodanie wpisów darmowych jak i płatnych.

Centrologic.pl – moderowany katalog firm
Moderowany katalog stron firmowych działający nieprzerwanie od końca września 2011 na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Katalog pozwala na dodanie teleadresowych danych firmowych. Możliwość wpisu za darmo.

Katalog OKes.pl
Katalog w sieci od listopada 2011, najwięcej wpisów, skrypt otwarty_mini2 z wieloma autorskimi poprawkami. Mimo swojego stażu oraz nie najmniejszej wartości linków z niego pozyskanych katalog daje możliwość dodania darmowego wpisu w wybrane dni tygodnia. Oczywiście wpis płatny możemy dodać w każdej chwili.

Club-SEO
Katalog w sieci od listopada 2011. Reaktywowany w sierpniu 2019 roku. Skrypt SEOkatalogi 1.5.

Diabeu.pl – katalog stron firmowych
Skrupulatnie sprawdzany katalog posiadający w swoich zbiorach stron firmowe. Działa od końca 2011 roku na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Możliwość dodania danych adresowych każdej z dodawanych firm. W katalogu jest możliwość dodania wpisu za darmo w określonych przedziałach czasowych.

DomKatalog.com.pl
Branżowy katalog stron budowlanych istniejący w sieci od 2012 roku. Oparty na skrypcie SEOkatalogi 1.5. Możliwość dodania darmowego jak i płatnego wpisu.

Darmowy Katalog
Grafika nie powala, lecz ze względu na kilkuletni staż w sieci (od 2013-05-06) dodanie linku procentuje. Skrypt otwarty_mini2 z wieloma poprawkami i uaktualnieniami. Wpisy płatne i bezpłatne.

Katalog Alfa
Katalog na najpopularniejszym i być może najlepszym skrypcie SEOkatalogi. Popularny i doceniany zarówno przez Google jak i wielu użytkowników. Jeśli nie wierzysz wpisz w wyszukiwarce darmowy katalog stron i zobacz czy jest na szczycie. W sieci od 2015-01-23. Katalog Alfa proponuje wpisy płatne i bezpłatne.

Katalog 1dir.pl
Powstał w tym samym dniu do Katalog Alfa, lecz na innym skrypcie – otwarty_mini3. Darmowy, choć z możliwością dodania płatnego wpisu z wyróżnieniem.

KatalogOnline.eu
Obecny w sieci od 2015-09-25, choć niedawno przeszedł kompletną przebudowę – stąd niewielka ilość wpisów. Katalog oparty na skrypcie otwarty_mini2 z wieloma innowacyjnymi poprawkami. Katalog stron stawia na dużą ilość treści, dzięki czemu niebawem być może będzie w czołówce. Wpisy płatne i bezpłatne.

Katalog Pozycja.eu
Stanowi duet z KatalogOnline.eu, ponieważ powstał również w tym samym dniu. Jego skrypt to również otwarty_mini2 z licznymi modyfikacjami. Inny układ strony niż w swoim bracie bliźniaku. Wpisy bezpłatne, płatne oraz wyróżnione.

Katalog TopStart.pl
Katalog oparty na skrypcie PKSI1.6, w którym jak wiemy nie wybieramy kategorii. W odróżnieniu od innych stron tego typu opartych na tym skrypcie, nie stanie się spamem, gdyż wszystkie wpisy z nieunikalnym opisem są usuwane. Tylko i wyłącznie wpisy darmowe. Brak opcji wpisów wyróżnionych. Bardzo dobry katalog na start.

Katalog Paskudny.pl
Katalog z pomysłem. Choć jego nazwa na pierwszy rzut oka odraża i zniechęca może wielu do dodania swojej strony www, nie rezygnujemy z tego. Katalog Paskudny, bo stworzony dla faceta jaskiniowca – wszystko prosto i przejrzyście. Obecny w sieci od 2016-07-14. Dodaj już teraz wpis do katalogu, a przekonasz się za jakiś czas, jak paskudnie poczuje się Twoja konkurencja gdy będziesz na szczycie wyników wyszukiwania. Skrypt katalog v 2.7.1, wpisy darmowe i płatne.

Katalog 1
Katalog stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą dodać bezpłatnie swoją stronę www. Kładziony szczególny nacisk jest w nim na unikalność wpisu oraz niski współczynnik strony SPAM SCORE. Skrypt katalogu to otwarty_mini2 z wieloma poprawkami. Możliwość dodania wpisu Premium lub Gold.

WebSalon – prosty katalog stron internetowych
Katalog stron internetowych nie posiadający podziału na kategorie, stawiający na jakość opisów. Dostępny w sieci od 2017-05-30. Bazuje na skrypcie PKSI1.6. Możliwość dodania linku do opisu przy dłuższych tekstach. Całkowicie darmowy katalog stron.

Katalog Firm – Adresownik-Firm.pl. Branżowy katalog firm istniejący w sieci od lutego 2018. Spis firm oparty na skrypcie SEOkatalogi. Tylko wpisy z płatną moderacją.

Rozreklamujemy.pl
Katalog stron oparty na skrypcie PKSI1.6. W sieci od czerwca 2018. Brak podziału na kategorie. Dodanie wpisu jest bezpłatne. mimo to dokładnie i skrupulatnie moderowany.

Reklama-seo.pl
Katalog opublikowany w lipcu 2018. Oparty na skrypcie PKSI1.6. Bez podziału na kategorie. Poprawiony szablon graficzny. Nieodpłatne dodawanie wpisów. Szybka moderacja.

Seo-Plus.pl
Katalog działający na PKSI1.6. Opublikowany w sierpniu 2018. Szybka moderacja. Darmowe wpisy. Poprawiony, unikalny szablon graficzny.

SEO Gwiazdor
Katalog w sieci od 2011 roku. Reaktywowany 2020-02-24. Skrypt otwarty_mini2 z wieloma autorskimi poprawkami, min. możliwość logowania i poprawiania wpisów we własnym zakresie. Domena z długą historią. Możliwość dodania wpisów darmowych oraz wyróżnionych. Wiele kategorii tematycznych.

Koplex – katalog stron internetowych
Katalog w internecie od 2020-05-06. Skrypt otwarty_mini2 z licznymi specjalnymi poprawkami, min. możliwość poprawienia wpisu lub jego usunięcia we własnym zakresie. Domena z długą historią i wysokimi wskaźnikami. Dodawanie darmowych i płatnych wpisów. Liczne kategorie tematyczne.

Pierwsza.com.pl – z nami pierwsza strona w Google jest możliwa
Katalog w sieci od 2020-05-06 roku. Domena z bogatą historią. Skrypt otwarty_mini2 z autorskimi poprawkami zwiększającymi funkcjonalność katalogu. Możliwość dodania wpisu za darmo. Wiele różnorodnych kategorii tematycznych.

DobryKatalog.eu – dobry katalog stron internetowych
Katalog w sieci od 2021-04-15 roku. Domena reaktywowana po innym katalogu stron, jaki widniał pod ym adresem kilka lat temu. Katalog działający na skrypcie otwarty_mini2 zwierającym nasze poprawki. Możliwość dodania bezpłatnego wpisu. Zróżnicowane kategorie tematyczne dla stron.

Inne nasze katalogi na skrypcie PKSI1.6 z możliwością dodania darmowego wpisu:

 1. Motocrm.pl – darmowy katalog stron – w sieci od 2017-12-18
 2. ReklamaPL.pl – bezpłatny katalog stron – w sieci od 2017-12-18
 3. Super Katalog – tylko wartościowe strony internetowe – w sieci od 2017-12-18
 4. E-reklama.waw.pl – bezpłatny katalog stron – w sieci od 2018-10-31
 5. Katalog1.szczecin.pl – dobry katalog stron – w sieci od 2018-10-31
 6. Katalog-Plus.waw.pl – sprawdzony katalog stron – w sieci od 2018-10-31
 7. Reklama-seo.waw.pl – moderowany katalog stron – w sieci od 2018-10-31
 8. 5reklam.pl – katalog stron internetowych – w sieci od 2018-10-31
 9. Marketing-Plus.wroclaw.pl – reklamowy katalog stron – w sieci od 2018-10-31
 10. Pub7.pl – dobry katalog stron internetowych – w sieci od 2019-03-18
 11. MLautoBroker.pl – dobry katalog stron – domena z długą historią, jako katalog w sieci od 2019-04-21
 12. Pub7.waw.pl – katalog stron internetowych – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30
 13. QuantumNieruchomosci – katalog stron budowlanych – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30
 14. E-lukas – mocny katalog stron – domena z długą historią, w sieci od 2019-04-30
 15. CoKomuKupic.pl – katalog sklepów internetowych, w sieci od 2019-04-30
 16. Katalog.Bialystok.PL – Katalog stron firm z Białegostoku, w sieci od 2019-04-30
 17. Polski-Rower.pl – katalog stron turystycznych, w sieci od 2019-05-01
 18. EMklik.pl – katalog stron www – domena z długą historią, katalog w sieci od 2019-05-01
 19. MiejscePierwsze.pl – darmowy katalog stron – domena z długą historią, katalog w sieci od 2019-12-17
 20. Seo-Ognisty.eu – mocny katalog stron internetowych – domena z historią, katalog w sieci od 2021-04-15
 21. Pierwszy.info – pierwszy katalog stron – katalog na domenie z długą historią, opublikowany jako zbiór stron www w sieci od 2021-12-16
 22. KatalogWiki – katalog stron internetowych – katalog będący następcą innego zbioru stron, który istniał w sieci wcześniej przez kilka lat, data publikacji katalogwiki.pl w obecnym kształcie 2022-07-28