O katalogu

O katalogu

Katalog Seomoz to dynamicznie rozwijający się, przyjazny oraz nowoczesny serwis prezentujący najciekawsze zasoby polskiego Internetu. Wyróżnia się bardzo przejrzystą, dobrze przemyślaną strukturą i układem treści, dzięki czemu korzystanie z niego jest proste i przyjemne.

Jak szukać informacji w katalogu?

W przeciwieństwie do wyszukiwarek internetowych, których indeksy są przepełnione spamem i stronami o znikomej wartości merytorycznej, niniejszy katalog prezentuje wyłącznie najlepsze zasoby; starannie wybrane przez redaktorów, szczegółowo opisane i przyporządkowane do odpowiadających działów tematycznych. Dzięki logicznemu podziałowi na kategorie odnalezienie serwisów poświęconych wybranemu zagadnieniu jest niezwykle szybkie i proste – wystarczy wybrać kategorię z menu, które znajduje się w katalogu po lewej stronie i przejrzeć opublikowane wpisy. Poszukując bardziej konkretnych informacji warto skorzystać z wbudowanego systemu wyszukiwawczego, dostępnego w lewym panelu na każdej stronie serwisu.

Jak dodać nowy wpis?

Każdy użytkownik katalogu może dodać własny wpis z linkiem do strony internetowej w celu zwiększenia jej popularności i widoczności w sieci. Wystarczy wypełnić formularz „Dodaj wpis„, wprowadzając wszystkie wymagane dane. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby opis strony był zgodny z wytycznymi wyszczególnionymi w regulaminie. Ponieważ za weryfikację wpisu pobierana jest opłata, prosimy wysłać specjalną wiadomość SMS o podwyższonej płatności ze swojego telefonu komórkowego pod wskazany numer i wprowadzić otrzymany w odpowiedzi kod dostępu w formularzu dodawania strony. Redaktorzy podejmą decyzję o publikacji wpisu (bądź odrzuceniu, w przypadku niezgodności z regulaminem) w ciągu 14 dni roboczych.